Дочірнє підприємство «ЮРАН» дякує Вам за інтерес, виявлений до нашої компанії.

 

ДП «Юран» є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА), членом Американської торгової палати в Україні (АТП) і членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

 

ЕКСПЕДИРУВАННЯ

Фахівці з транспортно-експедиторського обслуговування представляють інтереси своїх клієнтів як безпосередньо на території порту, так і в місцевих органах виконавчої влади. Зокрема, вони:

 

  • оформляють вантажні доручення і всю суднову документацію (вантажні маніфести, коносаменти, розписки капітана і штурмана) відповідно до інструкцій клієнтів;

 

  • забезпечують надання всіх необхідних документів в інстанції, які їх перевіряють;

 

  • сприяють проходженню процедури сертифікації;

 

  • організовують проведення необхідних для експорту-імпорту вантажів митних формальностей;

 

У своїй роботі супроводжує вантаж особа керується чинним законодавством України та міжнародними законами. Зокрема, відповідальність експедитора закріплена в «Цивільному кодексі», «Господарському кодексі», Законі України «Про транспортно-експедиторську діяльність».

Антикорупційна політика

Експедитор зобов'язується, що надані їм експедиторські послуги будуть виконані з дотриманням усіх застосовних законів, правил, положень, указів та/або офіційних урядових розпоряджень своєї місцевої юрисдикції, а також законів Німеччини та Сполучених Штатів Америки щодо боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей.

 

Спираючись на вищезгадану політику, ми справжнім підтверджуємо нашу участь.

ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА

Митний брокер ДП «Юран», пропонує Вам взяти на себе всі турботи: митне оформлення в Україні будь-якого виду вантажу у всіх митних режимах (імпорт, реімпорт, експорт, реекспорт, транзит, тимчасове ввезення, тимчасове вивезення, переробка на митній території України, переробка за межами митної території України).

Ми проводимо корсультації учасників зовнішньоекономічної діяльності з питань правильного оформлення договорів та інших документів відповідно до конкретних умов та норм законодавства, що виникають у процесі купівлі-продажу, доставки та перевалки вантажів через порти.

У цьому підрозділі працюють сертифіковані професіонали, через руки яких пройшли тисячі декларацій.