Дочірнє підприємство «ЮРАН» дякує Вам за інтерес, виявлений до нашої компанії.

 

ДП «Юран» є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА), членом Американської торгової палати в Україні (АТП) і членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

 

Серед ключових переваг, котрі пропонує наша компанія клієнтам, знаходяться:

  • інноваційні індивідуальні рішення;

  • комплексний підхід та можливість запропонувати актуальні послуги в контексті експедирування;

  • вигідна цінова політика;

  • великий досвід наших спеціалістів та їх уміння адаптуватися у сьогоднішніх мінливих умовах, в котрих функціонує транспортно-експедиторська сфера в Україні.

Вирішення цих завдань ґрунтується на ефективних логістичних рішеннях, які розробляють фахівці високої кваліфікації. Для досягнення найкращих результатів ми координуємо роботу учасників транспортного процесу.

 У своїй роботі ми завжди відстоюємо інтереси наших клієнтів, намагаючись зробити ведення їхнього бізнесу більш комфортним. Перебуваючи у тісному контакті з зернотрейдерами – "Louis Dreyfus Company Suisse SA" та «ADM International Sarl», що працюють на ринку України, ми допомагаємо організовувати SWAP (обмін товаром) для своєчасного відвантаження на судно та уникнення зайвих платежів. Враховуючи наші можливості, SWAP виробляється як усередині одного складу, так і між різними портовими терміналами Одеси.

 Надаємо послугу по завантаженню на  рейді за схемою «борт-борт» що надає економію на фрахт та портови збори, в обхід черги біля причалу.

 

Такий комплексний підхід забезпечує значне збільшення надійності, зменшення видатків та ризиків замовників, термінів виконання контрактних зобов'язань, термінів навантаження-розвантаження суден.

 

Для ефективного вирішення таких завдань у компанії функціонують підрозділи  експедирування, брокерського обслуговування.